Ku kampani Do práce na bicykli neodmysliteľne patria originálne súťažné tričká, ktorých motív sa každý rok mení. Tento rok nie je výnimkou a účastníci najväčšej slovenskej kampane podporujúcej rozvoj cyklodopravy si môžu rozšíriť svoj šatník o nový dizajnový kúsok, ktorý v žiadnom obchode nekúpia – s motívom mechanického bicyklového srdca a logom kampane.

Kým prvých 5 ročníkov dostal každý registrovaný účastník tričko zdarma, tento rok si ho budú môcť registrovaní súťažiaci objednať za zvýhodnenú cenu. Dôvodom zmeny je najmä neustále sa zvyšujúci počet účastníkov, ktorý každoročne výrazne navyšuje aj potrebu financií na zabezpečenie bezplatných tričiek.

Čo je dôležité – registrácia tímov nie je podmienená kúpou tričiek. Do kampane sa tak budete môcť aj naďalej zapojiť úplne bezplatne.

Ak sa však rozhodnete objednať si oficiálne tričko kampane, získate viacero výhod, ktoré pri tričkách zdarma neexistovali:

  • výber trička podľa veľkosti (S, M, L, XL)
  • výber dámskeho alebo pánskeho typu trička
  • možnosť objednať si okrem bežného bavlneného trička aj tričko nadštandardnej kvality (tzv. funkčné)
  • prvé doručenie na vami zadanú adresu ZADARMO vďaka Slovenskej pošte, ktorá sa tento rok stala partnerom kampane
  • získate tričko, ktorého unikátny dizajn mechanického bicyklového srdca bol vytvorený špeciálne pre kampaň Do práce na bicykli 2017.

Zakúpením trička zároveň prispejete aj malou čiastkou na ďalší rozvoj kampane, za čo vám vopred veľmi pekne ďakujeme :-)

Ceny tričiek:

Pre registrovaného účastníka kampane do 5.5.2017 – 6 eur (bavlnené tričko) / 12 eur (funkčné tričko)

Po ukončení registrácie v e-shope – 8 eur (bavlnené tričko) / 14 eur (funkčné tričko)

Objednávku trička je možné spraviť počas registrácie vášho tímu, prípadne neskôr prostredníctvom e-shopu. Doprava zdarma je možná len pri prvej objednanej zásielke do 6.5.2017. Ak by ste neskôr tričká pre členov tímu ešte doobjednávali cez e-shop, k objednávke už bude pripočítaná aj suma za poštovné.

Malý tip od nás: Skúste sa dohodnúť s vaším zamestnávateľom, aby tričká zakúpil on, a aj takýmto spôsobom prejavil podporu zamestnancom, ktorí využívajú na cestu do práce ekologickú formu dopravy.

Veľkostné tabuľky:

Doporučujeme dobre si pozrieť rozmerové tabuľky, nakoľko veľkosti funkčných a bavlnených tričiek sa veľmi líšia. Veľkosti bavlnených tričiek môžu mať odchýlku z výroby v rozmedzí 1-3 centimetre.

BAVLNENÉ (SOL´S)
Veľkosť S M L XL
Dámske 57/38 60/43 62/46 64/49
Pánske 69/50 70/52 74/53 76/57

 

FUNKČNÉ (FRUIT OF THE LOOM)
Veľkosť S M L XL
Dámske 64/46 64/49 67/50 68/52
Pánske 69/50 72/55 74/58 77/61