Ku kampani Do práce na bicykli neodmysliteľne patria originálne súťažné tričká, ktorých motív sa každý rok mení. Tento rok nie je výnimkou a účastníci najväčšej slovenskej kampane podporujúcej rozvoj cyklodopravy si môžu rozšíriť svoj šatník o nový dizajnový kúsok, ktorý v žiadnom obchode nekúpia – s motívom 8 ozubených koliesok – 8 krajov, ktorých obyvatelia v máji rozhýbu celé Slovensko.

Čo je dôležité – registrácia tímov nie je podmienená kúpou tričiek. Do kampane sa tak môžete zapojiť aj úplne bezplatne.

Ak sa však rozhodnete objednať si oficiálne tričko kampane, získate viacero výhod:

  • výber trička podľa veľkosti (S, M, L, XL)
  • výber dámskeho alebo pánskeho typu trička
  • možnosť objednať si okrem bežného bavlneného trička klasickej oranžovej farby aj tričko nadštandardnej kvality v krikľavo oranžovej farbe (tzv. funkčné)
  • prvé doručenie na vami zadanú adresu ZADARMO vďaka Slovenskej pošte, ktorá je tento rok partnerom kampane
  • získate tričko, ktorého unikátny dizajn bol vytvorený špeciálne pre kampaň Do práce na bicykli 2019.

Zakúpením trička zároveň prispejete aj malou čiastkou na ďalší rozvoj kampane, za čo vám vopred veľmi pekne ďakujeme :-)

Ceny tričiek:

Pre registrovaných účastníkov kampane do 6.5.2019 7 eur (bavlnené tričko - klasická oranžová farba) / 12 eur (funkčné tričko - krikľavo oranžová farba)

Pre neregistrované osoby a po ukončení registrácie tímov od 7.5.2019 10 eur (bavlnené tričko - klasická oranžová farba) / 15 eur (funkčné tričko - krikľavo oranžová farba)

Objednávku tričiek je možné spraviť v našom e-shope. Zakúpenie zľavnených tričiek s dopravou zdarma je možné len pri prvej tímovej objednávke do 6.5.2019, za použitia JEDNORAZOVÉHO zľavového kódu, ktorý bude po registrácii tímu zaslaný na e-mail VEDÚCEMU TÍMU. Pri každej ďalšej objednávke už budú tričká v plnej cene a s pripočítanou sumou za dopravu.

Malý tip od nás: Skúste sa dohodnúť s vaším zamestnávateľom, aby tričká zakúpil on, a aj takýmto spôsobom prejavil podporu zamestnancom, ktorí využívajú na cestu do práce ekologickú formu dopravy.

Veľkostné tabuľky:

Doporučujeme dobre si pozrieť rozmerové tabuľky, nakoľko veľkosti funkčných a bavlnených tričiek sa veľmi líšia. Veľkosti tričiek môžu mať odchýlku z výroby v rozmedzí 1-3 centimetre. Zároveň ide o iné značky tričiek ako po minulé roky, preto neodporúčame vyberať veľkosti automaticky podľa Vašich predchádzajúcich objednávok - tričká môžu mať inú veľkosť. Takisto upozorňujeme, že farebné odtiene tričiek nie sú rovnaké - bavlnené tričká majú klasickú oranžovú farbu, funčné tričká krikľavo oranžovú farbu (ako reflexná vesta).

BAVLNENÉ (KARIBAN)
Veľkosť S M L XL XXL
Dámske 60/42 61/45 62/47 64/49 66/52
Pánske 69/47 72/51 74/53 75/57 78/61

 

FUNKČNÉ (PROACT)
Veľkosť S M L XL
Dámske 62/44 63/46 66/50 70/53
Pánske 70/49 72/52 75/55 77/58