Čo môžem získať

Hlavnou motiváciou pre zapojenie sa do súťaže by mal byť dobrý pocit z toho, že robím niečo pre svoje zdravie, svoje mesto a životné prostredie. Kampaň Do práce na bicykli je však aj súťaž, a tá by mala mať svojich víťazov :) Preto sme v spolupráci s partnermi pripravili pre všetkých zapojených niekoľko hodnotných CIEN:

Tím Do práce na bicykli venuje do súťaže na oficiálnej Facebook stránke kampane mobilný telefón Xiaomi Redmi 5A 4G 16GB Dual Sim Grey, o ktorý sa bude súťažiť od 19.4. do 23.4.2018. Informácie o súťaži a jej pravidlá nájdete TU, informácie o ochrane osobných údajov TU.

Slovenská pošta, a.s., prispela na distribúciu oficiálnych tričiek kampane, vďaka čomu získajú všetky registrované tímy pri prvej objednávke tričiek dopravu na vybranú adresu ZDARMA. Viac informácií o tričkách nájdete TU.

Slovenská sporiteľňa, a.s., jeden z lídrov na slovenskom bankovom trhu s najdlhšou tradíciou sporiteľníctva, venuje do súťaže samospráv 3 verejné cyklopumpy a 21 cyklistických stojanov. Tie budú rozdelené medzi 5 samospráv, ktoré budú určené žrebom spomedzi tých samospráv, ktoré dosiahnu počet minimálne 100 registrovaných účastníkov. Ceny budú rozdelené nasledovne:

1. miesto – 6 stojanov + verejná cyklopumpa
2. miesto – 5 stojanov + verejná cyklopumpa
3. miesto – 4 stojany + verejná cyklopumpa
4. miesto – 3 stojany
5. miesto – 3 stojany

Žrebovanie sa uskutoční po ukončení registrácie účastníkov dňa 7. mája 2018. Vyžrebované samosprávy budú obratom kontaktované a výsledky žrebovania budú zverejnené na webovej stránke www.nechajmeautodoma.eu.

DEMA Senica, a.s., slovenský výrobca bicyklov, venuje do súťaže 7 skladacích bicyklov Dema F7 black. Tie môže získať:

  • jeden z tých registrovaných účastníkov, ktorí prejdú na bicykli počas mesiaca máj aspoň 2/3 jázd do a z práce na bicykli, alebo na ňom najazdia minimálne 500 kilometrov.

  • 3 samosprávy, ktoré dosiahli najlepší celkový priemer umiestnení v 4 kategóriách: počet súťažiacich, počet najazdených kilometrov na bicykli a počet jázd na bicykli (všetko prepočítané úmerne k počtu obyvateľov danej samosprávy), a celkový počet súťažiacich za samosprávu.

  • 3 spoločnosti s najväčším počtom registrovaných účastníkov v kampani (podľa IČO organizácie)

eCyklo.sk, profesionál v oblasti predaja elektrických bicyklov a príslušenstva na elektrifikáciu klasických bicyklov, venuje do súťaže značkový elektrický bicykel podľa vlastného výberu  v hodnote do 1500 eur!

OOCR Stredné Slovensko, organizácia zameriavajúca sa na rozvoj cestovného ruchu v srdci Slovenska a koordinujúca dynamicky sa rozvíjajúci E-Bike región Central Slovakia, venuje do kampane 3 pobyty pre 2 osoby a na 2 noci v Horskom hoteli Šachtička ***. Spolu s pobytom získa každý výherca aj 100 bodov na predplatenej karte do Fun arény Donovaly.

RIDE, s.r.o., certifikovaný profesionál, slovenský priekopník a e-biková jednotka na slovenskom trhu venuje do súťaže zapožičanie 3 x dvoch horských bicyklov na 3 dni pre výhercov pobytov v Horskom hoteli Šachtička ***.

ABUS SLOVAKIA, s.r.o., ako oficiálny distribútor, okrem iného, cyklozámkov značky ABUS do Slovenskej republiky, venuje do súťaže 10 reťazových zámkov zn. ABUS v celkovej hodnote 300 eur. Zároveň umožní každému registrovanému účastníkovi nákup produktov zn. ABUS počas celého obdobia trvania kampane s 10-% zľavou u partnerov, ktorí sú uvedení na www.abus.sk.

Nadácia Ekopolis ako odborná a grantová organizácia podporuje cyklodopravu už 16 rokov. Ako formu popularizácie Do práce na bicykli v tomto roku vyhlási v poradí už 3. ročník fotografickej súťaže Do práce na bicykli. Súťažiť sa bude v troch kategóriách, a to ocenenie Nadácie Ekopolis a prostredníctvom hlasovania verejnosti (instagram a facebook). Víťazi všetkých troch kategórií získajú poukážku na nákup v hodnote 100 € v cyklistickom e-shope www.bikeshop.sk. Viac informácií a súťažné podmienky nájdete TU.

Pozn. Ceny pre jednotlivcov na národnej úrovni, tzn. elektrický bicykel, skladací bicykel a 3 pobyty v Horskom hoteli Šachtička, budú vyžrebované spomedzi tých účastníkov kampane, ktorí počas mája prešli aspoň 2/3 jázd do práce a z práce na bicykli, alebo na ňom najazdili minimálne 500 kilometrov. Žrebovanie prebehne na národnom vyhodnotení kampane dňa 19. júna 2018. Bicykle DEMA, ktoré vyhrajú konkrétne samosprávy, budú následne žrebované len spomedzi súťažiacich registrovaných pod uvedenou samosprávou.

Každá zo zapojených samospráv, v zmysle štatútu súťaže, zorganizuje vyhodnotenie a ocenenie víťazov vo svojich mestách. Vyhodnotenie súťaže na lokálnej úrovni si organizujú mestá vo vlastnej réžii a o termíne a mieste budú včas informovať všetkých zapojených účastníkov.

NEZABÚDAJME, že súťaž Do práce na bicykli je založená na dôvere a čestnosti účastníkov, a preto veríme, že evidenciu najazdených kilometrov budete vypĺňať pravdivo. Je potrebné podľa vlastného vedomia a svedomia zvážiť reálnosť a správnosť vykazovaných údajov, nakoľko údaje zozbierané počas kampane budú použité aj pre lepšie plánovanie dopravy vo vašich mestách.